O nás
Foretfishing.cz

Pokud rádi chodíte na ryby a hledáte skutečně široký výběr rybářského vybavení od zavedených výrobců, tak jste u nás správně. Na Foretfishing můžete vybrat z pohodlí svého domova nebo se za námi zastavit do kamenné prodejny do Hustopeč u Brna.

Zabýváme se především prodejem vybavení pro kaprařinu, feeder, method feeder, přívlače, sumcařiny a plavané. Rádi poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího vybavení právě pro vás.

Specialisté přes rybolov

Roman Foret
závodní rybář a majitel Foretfishing

Rybařit jsem začal s tátou v dětství, ale s ukončením základní školy jsem se bohužel věnoval jiným aktivitám. Někdy v roce 2001 jsem se k tomuto úžasnému koníčku vrátil a úplně jsem mu propadl někdy v roce 2003 kdy jsem začal zkoušet plavanou. Tato technika mě tak uchvátila, že jsem chtěl dosáhnout těch nejvyšších met. V roce 2006 jsem začal chytat druhou ligu a protože jsme byli parta nadšenců, tak jsme za dva roky postoupili do nejvyšší soutěže a s tím přicházelo  i mnoho úspěchů. Několikrát se nám podařilo zvítězit v lize, vyhráli jsme mezinárodní mistrovství ČR a mnoho dalších týmových i osobních ocenění, samozřejmě nejvíce si cením tří medailí z mistrovství světa a evropy kde jsem získal hodně zkušeností a potkal mnoho vynikajících rybářů z celé Evropy. Poslední dobou se samozřejmě plavané věnuji nejvíce, ale rád chytám na položenou, feeder a docela mě chytla přívlač. Dále mě baví naslouchat zákazníkům a neustále zlepšovat naše služby a rozšiřovat sortiment v naši prodejně.

Roman Smutný
rybář a specialista na lov kaprů

Rybolovu se věnuji od dětských let a posledních 10 let jsem propadl hlavně lovu kaprů. Zabývám se především lovem na položenou, tedy kaprařinou, feederem a method feederem. Dále mě baví sledovat novinky a aktuality v této oblasti a také se rád věnuji sestavování koncových montáží.

Výběr závodního rybáře R. Foreta
Rybářské vybavení měsíce